NEPŘEHLÉDNI
Milý čtenáři. Dovol nám oznámit, že jsme včera byly slavnostně pokřtěné. Pokud by jsi chtěl Zavolat mi včera a nebo se dozvědět Co v kartách nebylo, není nic jednoduššího než si nás koupit. Zájemci, prosím pište na hanlen@hanlen.cz.
NEPŘEHLÉDNI
Téměř na rok přesně plánuji další křest. Pevně věřím, že tentokráte to vyjde. Už se na Vás moc těším.
NEPŘEHLÉDNI
Prvotina básníček je na světě. Křest byl připraven na podzim 2020. Z téměř neznámého důvodu nevyšel. Nevadí. Pevně věřím, že vše je vždy přesně tak, jak má být a všechno zlé je k něčemu dobré. I když v tu danou chvíli ještě nevíme důvod. :) A tak nezbývá než začít poctivě pracovat na další knížce ... a věřit v další křest. Neboť víra a naděje nás posouvá vždy dál. :)
Doporučuji tyto KNIHY
Jen láska je skutečná
Brian L. Weiss
Jonathan Livingston Racek
Richard Bach
Mnich, který prodal své ferrari
Robin S. Sharma
Šikmý kostel
Karin Lednická
Živel Lustig
Dana Emingerová
Doporučuji tyto WEBOVÉ STRÁNKY
enami.cz/ Hlavní činností, jsou aktivity směřující k podpoře a prohlubování všech aktivit v oblasti zdravého životního stylu. Ať už to jsou setkání, soustředění a školení pro komplexní rozvoj člověka, či pořádání soutěže krásy „Miss Moravy a Slezska“, či projektu „Grácie roku“, módních přehlídek, autorských fashion show a show s ohňostroji.
harmoniesmarketou.cz/ Člověk jako celek - péče o tělo, mysl, duši a ducha. Nastolení rovnováhy v životě této uspěchané doby.
pisalci.unas.cz/ V orlovské knihovně vzniká skupina lidí, kteří rádi píši. Začali jsme krásně, pak nám doba zastavila setkání. Avšak nikoliv psaní. Díky šikovnosti a píli jedné z nás máme své webové stránky, těšíme se na další psavce a píšeme neúnavně dál. Proč? Protože nás to baví. Přijďte mezi nás :)
https://paveloparty.cz/ Web určený k prezetaci obrazů, grafik a fotografii Pavla Opartyho.
psani-podle-lustiga.cz/ Blog účastníků kurzů tvůrčího psaní Dany Emingerové.